SCAT, KAVIAR, PISS

posrávání, pochcávání, znásilňování a jiné prasečinky

Kdo jsem


Úvod
Kdo jsem
Co nabízím
Ceník
Kontakt

Došlo ke změně provozovatele těchto stránek. Ode dneška Tě budu obsluhovat a uspokojovat já. Jmenuju se Petr. 

Je mi 22 let, měřím na výšku 183cm, vážím 80kg. Mám štíhlou sportovní postavu, krátké světlé vlasy. Jsem hladce oholen, nejen na tváři. Podpaží i penis mám zcela vyholené. Zadek mám také vyholený, na zbytku těla, zejména na nohách a na prsou mám mírné ochlupení. Jsem hezky opálený.

Mám rád sex s muži i se ženami. Jsem velmi perverzní, ale dokážu se milovat i krásně, něžně. Na těchto stránkách ale asi hledáš spíše opak, i když z vlastní zkušenosti vím, že i scat může být něžný :)

Ze sexuálních praktik mám rád a nabízím masáže, orální sex, anální sex, piss, fisting, sado maso, kaviar, scat, sex v přírodě, na veřejnosti, na pánských záchodcích atd. Máš-li nějaké přání, které tu není napsáno, ozvi se mi, určitě se domluvíme.

Na rozdíl od mnoha mých konkurentů, jsem skutečně ten, kdo píšu. Jsem milý, pozorný, vnímavý, budu se Ti plně věnovat a pravděpodobně se z nás stanou i dobří přátelé.

Co ještě napsat? Jak jsem zmínil na úvodní stránce, krom sexuálních služeb mohu nabídnout i řešení v oblasti IT. Tím se rozumí cokoliv od poradenství při výběru hardwaru či softwaru, vyhledávání nejnižších cen, dodávka počítačů a sítí na klíč, vávoj softwaru na míru, vývoj webových stránek na míru, řešení jakýchkoliv problémů ohledně počítačů - zlobící Windows, porouchané díly, školení Windows, Office, CAD, programování, ... Zkrátka když si mě zaplatíš, je pouze na Tobě, zda mě budeš celý čas šukat nebo mě necháš, abych Ti opravil počítač (případně obojí :)

Zpět: Úvod | Dále: Co nabízím